SERWIS ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ

Od wynajmowania odzież robocza nie będzie czysta.

Chcemy sprostać oczekiwaniom Klientów odnośnie odzieży roboczej wraz z jej zarządzaniem i serwisem. Naszym celem jest zaskoczyć Cię naszymi usługami w zakresie odzieży roboczej. Jak to robimy? Umów się na niezobowiązujące spotkanie lub zapoznaj się z krótka prezentacją naszych usług i dowiedz się, kto już nam zaufał.

Jako eksperci w sprawach odzieży roboczej i jej serwisu, firma MATTMAXX pomoże Ci w zakresie zarządzania odzieżą roboczą i ochronną  w Twojej firmie.

Usługę serwisu odzieży wykonujemy na dotychczasowej odzieży roboczej klienta, również wykupionej po wynajmowaniu lub odzieży zakupionej od nas.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo odzież najlepszych europejskich producentów przeznaczoną do profesjonalnego serwisowania.

Ewidencja odzieży roboczej w systemie może odbywać się za pomocą jednego z 3 sposobów:

– kodów kreskowych

– kodów kreskowych i tagów  HF

– kodów kreskowych i tagów UHF

Regularny serwis odzieży zapewnia czystość, higienę, bezpieczeństwo, komfort użytkowania i atrakcyjny wygląd odzieży roboczej. Usługa serwisu powinna wspomagać właściwości ochronne serwisowanej odzieży ochronnej np. impregnacja odzieży kwasoochronnej.

Nasza usługa polega na :

– cotygodniowym odbieraniu odzieży z miejsc wyznaczonych przez klienta np. szafki na odzież brudną.

– sortowaniu odzieży brudnej ze względu na rodzaj zabrudzeń, rodzaj materiału i jego kolor (nie pierzemy żółtych T-shirtów z czarnymi, odzieży trudnopalnej -100% bawełna z odzieżą poliestrowo- bawełnianą).

– praniu odzieży w odpowiednich programach dopasowanych do wcześniej posortowanej odzieży brudnej w środkach chemicznych firmy BURNUS.

– suszeniu w odpowiednich temperaturach dostosowanych do rodzaju tkaniny.

– składaniu w sposób umożliwiający identyfikację etykiety z danymi pracowników.

– naprawianiu odzieży zgodnie z obowiązującymi normami, posiadamy szkolenia i zezwolenia producentów na naprawianie odzieży ochronnej zgodnie z normami.

– wykonujemy wszystkie pozostałe czynności serwisowe zlecone na odzieży takie jak wymiany etykiet, wymiany logo, skrócenia, wycofania odzieży, wstawianie nowej odzieży.

– ewidencjonujemy odzież i wszelkie operacje serwisowe zgodnie z wybranym sposobem ewidencji.

– dostarczamy czystą odzież  do szafek pracowników lub miejsc wyznaczonych przez klienta.

Wszystkie czynności odbywają się w naszej pralni, nie korzystamy z usług podwykonawców. My dbamy o najwyższą jakość prania, napraw, operacji serwisowych.

Klient płaci tylko za faktycznie wykonane operacje zgodnie z cennikiem naszych usług.

Nie rozliczamy się żadną formą ryczałtu, masz postój zakładu przez 2 tygodnie w roku, w tych dwóch tygodniach płacisz 0,00 PLN netto.

W dniu dostawy odzieży otrzymujesz pełny raport ilości odzieży:

  • wypranej;
  • naprawionej;
  • nie oddanej do prania w zdefiniowanych przedziałach czasu;
  • z innymi parametrami niezbędnymi do zarządzania odzieżą roboczą w przedsiębiorstwie.

W razie potrzeby skanujemy odzież brudną w dniu odbioru.

Nie wynajmujemy szafek na odzież czystą lub brudną, ale możemy Ci je sprzedać, dostarczyć, naprawić, okleić lub w razie potrzeby wymienimy zamek.

Korzyści płynące ze współpracy z nami:

  • przejrzystość kosztów poszczególnych elementów serwisu, klient płaci tylko za rzeczywiście wykonaną usługę, nie płaci za serwis odzieży pracowników na zwolnieniu, urlopie, postojach przedsiębiorstwa.
  • klient jest właścicielem wykorzystywanej odzieży roboczej od początku do końca jej użytkowania, nie płaci amortyzacji z progiem, nie ma barier wyjścia przy zmianie dostawcy, nie płaci podwójnie za odzież zaginioną.
  • odzież po pracownikach zwolnionych może być wykorzystywana jako odzież rotacyjna, magazynowa lub dla pracowników tymczasowych i może być użytkowana jeszcze przez wiele lat po zakończeniu jej amortyzacji.
  • przejrzystość ewidencji kosztów i ilości operacji odzieżowych, płacisz tylko za to co zostało wykonane.
  • naszym celem jest zwiększanie satysfakcji użytkowników odzieży co prowadzi do zwiększenia ilości odzieży oddawanej do prania. Dążymy do tego celu przez niezawodny serwis. Niezadowoleni użytkownicy nie korzystają z usług firm wynajmujących odzież roboczą.

Chcesz poznać naszą usługę? Umów się na niezobowiązujące spotkanie lub zapoznaj się z krótką prezentacją naszych usług i dowiedz się, kto już nam zaufał.

Napisz na: serwis@mattmaxx.pl